Uczymy myślenia! Czyli szkolenia online

UCZYMY MYŚLENIA, CZYLI SZKOLENIA ONLINE

Jeśli jesteś zainteresowana, a może już zdecydowana to wystarczy wysłać zgłoszenie na mail: maciej.winiarek@toc.edu.pl 🙂

Szanowni Państwo,

Od momentu, kiedy uruchomiliśmy szkolenia z TOC w Polsce – 2006 r. – spotykaliśmy się z podobnymi przeszkodami zgłaszanymi przez nauczycieli, którzy byli zainteresowani TOC. Były to:

• „Mam pieniądze na szkolenie, ale nie mam na podróż i hotel”
  • „Nie dostanę zwolnienia z placówki na te kilka dni”
  • „Weekend odpada”
  • „Miejsce szkolenia jest na drugim końcu Polski”
  • Itd.

Dziś możemy już zaoferować Państwu usługę, która likwiduje wszystkie te i jeszcze więcej barier – to szkolenia Online.

Technologia oraz gotowość nauczycieli jest już na takim poziomie, że możemy rozpocząć nowy etap  w historii TOC w Polsce.

Na starcie oferujemy Państwo szkolenie uniwersalne z TOC – dla wszystkich nauczycieli, edukatorów, konsultantów, doradców, którzy chcą poznać myślenie krytyczne, narzędzia TOC i zacząć stosować je  swoim życiu zawodowym i osobistym.

Pełni opis dostępnych obecnie kursów znajdą Państwo tu TOC-kurs online – program i warunki

W ciągu całego roku będziemy szybko dodawali kolejne szkolenia:

• „TOC specjalistyczne” – kursy jak stosować TOC na przedmiotach (np. j. polski w SP, j. polski w GIMNAZJUM, biologia w gimnazjum)
  • „TOC – szkolenie dla zaawansowanych”
  • „Myślenie krytyczne”
  • „Lider w Edukacji” – dla Dyrektorów placówek oświatowych
  • „Motywowanie nauczycieli”
  • „Crowdfunding”
  • I wiele innych

Wszystkie nasze szkolenia będą się odbywać na platformie MOODLE – najbardziej popularnej platformie edukacyjnej w Polsce. Osoby, które jej nie znają zostaną, będę oczywiście przygotowane jak na niej pracować.

Wszystkie nasze szkolenia mają bardzo bogatą bazę materiałów szkoleniowych:

• Filmiki instruktażowe
  • Prezentacje