Opinie o „Liderowaniu”

Poniżej opinie dyrektorów z kilku grup szkoleniowych

Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Temat niespotykany w ofertach szkoleniowych a potrzebny i interesujący. Kurs uporządkował wiadomości i spostrzeżenia i był przede wszystkim okazją i powodem do autorefleksji. Podobne zajęcia byłyby bardzo wskazane dla nauczycieli.

Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Tematyka spędzająca sen z oczu wielu dyrektorom. Głęboka refleksja w trakcie szkolenia pozwoliła mi na zauważenie, które rzeczy w moim liderowaniu wymagają zmiany. Uważam, że podobne szkolenie powinni odbyć wszyscy nauczyciele.

Super projekt! Zdecydowanie wpłynął na moje myślenie dotyczące kształtowania przeze mnie zespołu jako Lidera. Głęboka refleksja i wyprowadzenie mnie z błędu, iż z pracownikiem b.trudnym nic nie można zrobić. A jednak można!

Uważam to szkolenie za bardzo interesujące. Bardzo sympatyczna atmosfera, bardzo kompetentni prowadzący, ciekawe formy pracy, zestaw ćwiczeń. Szkolenie wywołało u mnie sporo refleksji jak jestem naprawdę jako Lider – ile muszę jeszcze zmienić w sobie, jako mogę inaczej postrzegać swój zespół.

Nie tylko wiele się dowiedziałam, ale również psychicznie odpoczęłam, zrozumiała wiele procesów zachodzących w moim gronie nauczycieli, otrzymałam mnóstwo praktycznych wskazówek jak radzić sobie z problemami. Dawno nie byłam tak pozytywnie „naładowana”

Szkolenie bardzo interesujące. Uświadomiło mi mnóstwo rzeczy, na które do tej pory nie zwracałam należnej uwagi, a są niezbędne w pracy z zespołem. Zastosowanie ich w praktyce może w jakiś sposób poprawić relacje w moim zespole, pozwoli spojrzeć na określone sytuacje inaczej

Bardzo dobre, profesjonalne szkolenie, dające wiele istotnych wskazówek jak ulepszyć, rozwinąć swoją szkołę, nauczycieli, uczniów. Uważam, że szkolenie powinni przejść wszyscy!!! Nauczyciele koniecznie!!!

Szkolenie podobało mi się, ponieważ pozwoliło mi spojrzeć inaczej na siebie i moje liderowanie. Wspaniali prowadzący.

Szkolenie prowadzone bardzo ciekawie, profesjonalnie, z pełnym bagażem wiadomości w sposób zrozumiały dla każdego. Wszystkie zagadnienia, wątpliwości rozwiązane.

Szkolenie bardzo inspirujące. Zmieniło moją opinię na kierowanie zespołem ludzkim. Uświadomiło mi – pokazało wiele zagadnień z innej strony.

Bardzo pomogły zaufać sobie i innym i ułatwiły komunikację. Pobudziły (obudziły) moją inicjatywę i zaangażowanie do bycia liderem. Uzmysłowiły, że mogę interesować się i stosować coaching, choć myślałam, że jest on tylko dla biznesu.

Szkolenie świetnie, profesjonalnie przygotowane, świetny klimat, doskonali prowadzący. Wyszłam pobudzona i myślę „że sobie poradzę”.

Szkolenie przygotowane w sposób wysoce profesjonalny, przy pełnym zaangażowaniu osób prowadzących. Treści szkolenia pozwoliły na spojrzenie na rzeczywistość edukacyjną całkiem w innym świetlne. Nabyłam wiele nowych umiejętności dotyczących kierowania jak również zarządzania placówką, a przede wszystkim podejścia do innych osób: N-li, M, R.

Jedno z lepszych szkoleń w moim życiu. Nowe spojrzenie na sprawy kontaktów międzyludzkich. Super.