Opinie o „Myśleniu krytycznym”

Poniżej opinie ze szkolenia „Jak rozwijać myślenia krytyczne”

Szkolenie zainspirowało mnie do przeanalizowania i zmodyfikowania moich metod nauczania, a także do innego spojrzenia na młodzież, ich funkcjonowanie w szkole, ich umiejętności i potrzeby. Na pewno zastosuję „gałązkę logiczną” i będę szukała szkoleń na ten temat.

Szkolenie pozwoliło mi uświadomić sobie jak ważne jest nauczanie dzieci krytycznego myślenia. Szkolenie oceniam na 6+.

Spotkanie z edukatorami odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Przekazano nowe informacje, techniki pracy z uczniami bardzo odbiegający od tego jaki stosowany jest w klasach. Nowo poznane techniki pokazały mi jak bardzo powinno się zmienić nastawienie nauczycieli do uczniów, sposób ich myślenia i oceniania. Bardzo interesujące doświadczenie.

Dziękuję za czas spędzony aktywnie. Myślenie krytyczne postaram się wcielić w życie klasy, szkoły z pożytkiem dla ucznia i nauczyciela.

Zajęcia prowadzone rzetelnie, z pomysłem. Prowadzący bardzo ciekawie wyjaśnia nowe pojęcia. Dużo zabaw, ćwiczeń grupowych.

Szkolenie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzący dobrze uzupełniali się w prowadzeniu. Cenne były zajęcia praktyczne, które pozwoliły rozluźnić atmosferę. Pracując w grupach mogliśmy poczuć się jak nasi uczniowie na lekcji.

Szkolenie było ciekawe i interesujące. Pozwoliło wzbogacić wiedzę na szereg różnych innowacyjnych tematów, które zostaną wykorzystane na zajęciach. Ćwiczenia praktyczne pozwoliły popatrzeć na wiele problemów z innej strony.

Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze, było zrozumiałe i uwydatniło parę istotnych problemów, na które należy zwrócić uwagę. Dziękuję.

Ciekawy temat zajęć. Oryginalne podejście do problemu. Właściwe gospodarowanie czasem.

Pomysłowe i bezbolesne aktywowanie uczestników. Urozmaicona forma pracy.

Szkolenie uzmysłowiło mi jak ważne jest krytyczne myślenie. Nauczyło mnie jak posługiwać się narzędziem gałązka logiczna. Szkolenie było miłe i przyjemne, zawierało sporo zabawy i śmiechu co dodatkowo urozmaicało czas edukacji.

Szkolenie przeprowadzone w przyjaznej atmosferze, zorganizowanie przez kompetentne osoby prowadzące. Informacje zdobyte na szkoleniu na pewno zostaną wdrożone w mojej pracy zawodowej. Dziękuję!

Więcej przykładów i porad o wykorzystaniu nowych technologii informatycznych w procesie nauczania.

Szkolenie dobrze przygotowane, płynne. Prowadzący bardzo komunikatywni, potrafili przekazać wiedzę w ciekawej formie. Bardzo przydatne ćwiczenia. Ciekawa formuła. Miła, przyjazna atmosfera. Nie za dużo teorii, szkolenie na zasadzie „Daj przykład, a nie wykład”. Dobra robota!

Szkolenie bardzo Interesujące, choć zbyt długie. Bardzo mili prowadzący i ciekawe materiały.

Jasno przejrzyście została przekazana treść. Dziękuję J

Zajęcia poprowadzone w sposób bardzo ciekawy. Ćwiczenia atrakcyjne i nowatorskie. Osoby prowadzące wykazały się dużą kompetencją. Praca w przyjemnej atmosferze.

Osoby prowadzące kompetentne. Szkolenie prowadzone w sposób ciekawy, nowatorski. Ćwiczenia atrakcyjne, zapadające w pamięć. Atmosfera zajęć przyjazna.

Zajęcia prowadzone w dobrym tempie, ciekawie, zmuszające do myślenia. Prowadzący bardzo dobrze przygotowani do prowadzenia zajęć.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Zainteresowało i zdyscyplinowało do aktywności. Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom wiedzy prowadzących i ich praktyka w dziedzinie oświaty, która wzbogaciła naszą wiedzę i umiejętności.

Zajęcia ciekawe, prowadzone w dobrym tempie. Ćwiczenia nowatorskie. Osoby prowadzące kompetentne, kontaktowe, łatwo nawiązujące porozumienie z grupą.

Szkolenie prowadzone w ciekawy sposób, poparte licznymi ćwiczeniami, praktycznymi, miła atmosfera, dobry kontakt pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami.

Szkolenie zostało bardzo dobrze w mojej ocenie przygotowane, dzięki niemu poznałam inne techniki przekazywania, nauczania wiedzy. W mojej pracy skorzystam z przekazanych informacji „gałązki”.

Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo ciekawy i kompetentny. Zbyt długie przerwy między poszczególnymi częściami szkolenia.

W związku, iż jestem nauczycielem z 2 miesięcznym stażem, szkolenie było dla mnie dosyć ciekawe. Otrzymałam dawkę nowych informacji, z których na pewno skorzystam.

Zajęcia przeprowadzone w sposób ciekawy i nowatorski. Prowadzący kompetentni i dobrze przygotowani. W czasie szkolenia panowała przyjazna atmosfera, sprzyjająca twórczej pracy.