Przedszkola

PROJEKTY UE DLA PRZEDSZKOLI

Przy wspólnej realizacji projektów UE dla przedszkoli oferujemy placówkom następujące korzyści:

1. PAKIET EDUKACYJNY „KUFEREK TAJEMNIC” – w jego skład wchodzą:

• Pakiet dla placówki – Przewodnik z 30 scenariuszami na cały rok szkolny
  • Bardzo bogaty pakiet zasobów do realizacji programu
  • Maty (Gałązka, Chmurka)
  • pudełko „Kuferek Tajemnic”

2. SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI – do 15 godz, podczas, których nauczyciele zamienią się w dzieci i będą się uczyć jak bawić się (pracować) na naszym pakiecie.

3. SZKOLENIE DLA RODZICÓW (opcjonalne) – do 5 godz. Co raz więcej projektów UE przyznaje dodatkowe punkty za włączenie rodziców do procesu uczenia się sich dzieci.

4. PAKIETY DLA DZIECKA – każde dziecko musi posiadać swój własny pakiet, który służy na każdą realizowaną sesję. W ramach projektu można (nie zawsze) sfinansować zakupy pakietów dla jednego czy dwóch roczników.

Jest to jedyny program na rynku dla przedszkoli , który rozwija myślenie krytyczne u małych dzieci

• Stosowany w całej Polsce, przez tysiące dzieci
  • Doskonałe recenzje i opinie od fachowców, rodziców i dzieci

Wszystkie informacje – www.kuferektajemnic.pl