Czytelnia

 

Myślenie krytyczne to w Polsce cały czas nowość. Brakuje wielu publikacji, na rynku praktycznie nie ma organizacji, które publikują i szkolą z myślenia krytycznego.

Jesteśmy pierwszą i na razie jedyną organizacją, która cały czas tworzy praktyczne materiały z myślenia krytycznego – do zastosowania w szkole ale również i w domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dowiedzenia się jak najwięcej o myśleniu krytycznym przygotowaliśmy naszą „czytelnię”. Znajdzie tu Państwo m.in.:

  1. Blog – tu publikujemy wszystko co się dzieje w Polsce z narzędziami TOC. Opisy, przykłady nadesłane z całej Polski, od nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych.
  2. Ciekawe artykuły – zamieszczamy tu wszelkiego rodzaju raporty, opisy, artykuły z szeroko pojętego „myślenia krytycznego” – staramy się, aby wszystkie były po Polsku
  3. Linki – do wszelkich ciekawych miejsc w Polsce i zagranicą, w których jest wiele ciekawych materiałów do poczytania o mysleniu krytycznym
  4. Videoblog o myśleniu krytycznym – mamy swój kanał i tutaj zamieszczamy nagrania p. Macieja Winiarka, który dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem, często swoimi przemyśleniami. Dla osób, które wolą oglądać, niż czytać

Jeśli natrafią Państwo na ciekawy artykuł, raport o myśleniu krytycznym to będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się z nami 😊 czym więcej materiałów tu zgromadzimy, tym łatwiej będzie przyciągnąć entuzjastów myślenia krytycznego.