Projekty UE

Szanowni Państwo,

Jesteśmy na progu nowego budżetu UE – w niektórych województwach już ogłoszono pierwsze konkursy.

Jesteśmy organizacja, która w poprzednim budżecie zrealizowała mnóstwo projektów europejskich w różnymi partnerami – gminami, województwami, NGO, czy prywatnymi firmami.

Posiadamy unikalne „know how”, mamy doświadczenie, kompetencje, partnerów – wszystko daje dużą szansę na wygranie w konkursach organizowanych we wszystkich województwach.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy przy planowaniu, aplikowaniu, realizowaniu, a nawet rozliczeniu projektów europesjkich. Nasza oferta skierowana jest do wszelkiego rodzaju partrerów.

Wszystkie szczegóły zawarliśmy w specjalnej prezentacj, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią i kontaktu z naszym biurem.

Za kilka tygodni umieścimy tu przykładowe fiszki projektów dla różnych etapów edukacyjnych. W niedalekiej przyszłości zaś umieścimy gotowe, zwycięskie, projekty do pobrania i zastosowania – wszystko GRATIS.

UWAGA! Obecnie jest ogłoszony konkurs w woj. Śląskim – skierowany jest do słabych placówek, które chcą poprawić efektywność uczenia. Mozemy w tym pomóc – napisaniu projektu i zastosowaniu narzędzi TOC. Zainteresowane placówki, gminy prosimy o pilny kontakt – termin zamknięcia konkursu do 31.07.15

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!