Pierwsza edycja kursu online zakończona

Lorem ipsum quadro momentusW lutym pierwsza grupa nauczycieli z całej Polski rozpoczęła 10 tyg kurs online z wszystkich trzech narzędzi TOC.

Było dużo wyzwań, trudności, ale też poczucia sukcesu, radości, rozwoju zawodowego i osobistego.

Gorące opinie:

Zaskoczona byłam pozytywnie bardzo wysokim poziomem szkolenia. Nie sądziłam, że będę musiała być pracowita i konsekwentna. Cieszę się, że koś rozruszał mój uśpiony mózg i zmusił do działania intelektualnego. Cieszę się, że zarówno moja mentorka Jola , jak i prowadzący szkolenie Maciek , byli uparci w egzekwowaniu prac domowych, ale też dawali dużo wsparcia i merytorycznej pomocy.

Każde z narzędzi jak najbardziej przyda się w pracy z dziećmi. Jesteśmy w szkole na etapie testu trzecioklasisty OBUT i wniosek jest jeden: myślenie logiczne i krytyczne na pierwszym miejscu, tylko dlaczego tego nie ma w podręcznikach? Na szczęście jest TOC 🙂