Jak się tego nauczyć?

Myślenie krytyczne to przygoda na całe życie! Nigdy nie jest za późno, nigdy nie jest za wcześnie, aby ją rozpocząć!

Zmieni się jakość naszego życia, poczujemy, że nasze życie zależy tylko od nas. Będziemy podejmować świadome decyzje, za które weźmiemy pełną odpowiedzialność. A błędy, które popełnimy będą dla nas najlepszym sposobem na rozwój i powitamy je z wdzięcznością. Zrzucimy z siebie obowiązek bycia ekspertem we wszystkim i z przyjemnością i lekkością przyjmiemy postawę pokory „nie wiem”

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą filozofią, tą przygodą, tą zmianą, to zapraszam serdecznie na nasze strony oraz platformę e-learningową.

Od 13 lat zajmujemy się myśleniem krytycznym i mamy mnóstwo doświadczeń, narzędzi, metod, aby skutecznie uczyć nauczycieli, rodziców i dzieci.

Szkolenia prowadzi p. Maciej Winiarek oraz certyfikowani trenerzy TOC. Ukończenie kursów online nie daje kwalifikacji do prowadzenia szkoleń dla innych nauczycieli, trenerów.